Producent w Lublinie

Produkty

  • drzwi przesuwne balkonowe PSK Ideal 4000
  • drzwi przesuwne balkonowe PSK Ideal 7000
  • drzwi przesuwne tarasowe HST
  • drzwi przesuwne tarasowe Smart Slide

HST - designerski wygląd, płynna obsługa

Tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne HST to nowoczesne rozwiązanie dla lubiących luksus, przestrzeń, światło i piękne widoki. Stwarzają one możliwość budowania przeszklonych, ruchomych ścian, łączących ogród z wnętrzem. Każde skrzydło, nawet o szerokości do 3 m i wadze do 400 kg możesz płynnie przesuwać, bez zbędnego wysiłku. Dzięki kilku schematom otwierania, z pewnością dobierzesz odpowiednią konfigurację do swojego wnętrza.

Smart Slide - nowa generacja drzwi przesuwnych

Drzwi tarasowe przesuwne Smart Slide to nasz najnowszy produkt. Specjalne okucia pozwalają na łatwą, intuicyjną obsługę. Skrzydło przesuwa się lekko, bez użycia siły. Dzięki odpowiednio dopasowanym uszczelkom i ryglowaniu na całym obwodzie, konstrukcja jest szczelna i wytrzymała na napór wiatru. Maksymalny wymiar skrzydła to 1,5 m x 2,3 m. To bardzo atrakcyjna cenowo alternatywa dla drzwi przesuwnych HST.

PSK - ekonomiczne rozwiązanie, wysoki komfort

Balkony uchylno-przesuwne PSK, wykonane z profili okiennych, są ciekawym wariantem tradycyjnych drzwi balkonowych. To idealne rozwiązanie do maksymalnego wykorzystania przestrzeni we wnętrzu. Technologie, które stosujemy, pozwalają na obsługę skrzydła o ciężarze do 200 kg. Dzięki funkcji automatu wspomagającego, możesz prosty ruchem uchylić lub rozszczelnić skrzydło na całym obwodzie, albo przesunąć je bez wysiłku.

Montaż okien przesuwnych w domach

Prawidłowa instalacja konstrukcji przesuwnych wymaga wiedzy i doświadczenia. W różnych modelach tego typu okien stosuje się odmienne rozwiązania montażowe. Konieczny jest odpowiedni dobór profili podwalinowych. Musisz pamiętać również, że przy dużych powierzchniach przeszkleń, bardzo często niezbędne jest użycie specjalnego transportu i mini żurawia. Dlatego też, zalecamy powierzenie montażu profesjonalnej ekipie, która wykona poprawny pomiar i dobierze optymalne rozwiązania.

Schematy drzwi Smart Slide

drzwi-podnoszono-przesuwnych-smart-slide-schemat

Schematy drzwi HST

drzwi-podnoszono-przesuwnych-hst-schemat

Schematy drzwi PSK

drzwi-uchylno-przesuwnych-PSK-schematy
drzwi przesuwne lublin
Promocja - struktury premium w cenie standard